Czarne baterie do łazienki? Dobrze dobrane nadadzą jej wyjątkowo nowoczesnego charakteru

Baterie do łazienki będą Twoim następnym zakupem? Planujesz urządzić to pomieszczenie w nowoczesnym stylu, ale nie masz jeszcze w głowie konkretnych rozwiązań? W takim razie pomyśl nad zastosowaniem czerni. Ta barwa może dodać niezwykłego szyku i nowoczesnego charakteru łazience, zaś czarne baterie do łazienki będą prezentowały się zachwycająco. Biorąc pod uwagę obecny trend, armatura tego rodzaju sprawdzi się idealnie.

Czarny, czyli nowy trend w armaturze łazienkowej

Czarny kolor jest coraz chętniej stosowany w łazienkach i zyskuje coraz większą popularność. Należy jednak przy tym zauważyć, że wykańczanie łazienki w samych ciemnych barwach nie jest rozsądnym rozwiązaniem. Ale za to wykorzystanie czerni w przypadku dodatków lub mniejszych elementów jest bardzo ciekawą opcją. Czarny może być np. kran do łazienki, kran prysznicowy czy bateria ścienna podtynkowa. Czerń to barwa, która nadaje szyku i elegancji, a jednocześnie nowoczesnego charakteru pomieszczeniu. Pamiętajmy jednak, aby zestawić ją z jasnymi barwami tak, by nasza łazienka nie stała się zbyt ponura.

Ciekawym rozwiązaniem jest położenie czarnych płytek na obszarze, gdzie znajduje się kabina prysznicowa. Jeśli dodamy to tego czarny kran prysznicowy uzyskamy niezwykle szykowny i nowoczesny wygląd całej kabiny. W takim przypadku doskonale będą się prezentowały zarówno baterie okrągłe, jak i baterie kwadratowe. Nasza łazienka będzie wyglądała nie zwykle gustownie. A biorąc pod uwagę aktualny nowoczesny trend, armatura o tej barwie sprawdzi się idealnie.

Ma być nowocześnie? Pomyśl o baterii o kilku otworach

Jeśli zależy Ci na nowoczesności w łazience, w przypadku posiadania wanny, warto warto postawić np. na baterie 3-otworowe lub na baterię 4-otworową. Sprawdzą się one idealnie, zwłaszcza jeśli posiadamy wannę w ciemniejszych barwach lub zostaną umieszczone na tle ciemnej ściany. Każda osoba wchodząca do tego pomieszczenia na pewno dostrzeże nasze gustowne baterie do łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *